0362 431 98 00

Yükselişte Karne Heyecanı

Ana Sayfa > Haberler > Yükselişte Karne Heyecanı


2018-2019 eğitim-öğretim yılının ilk dönemini bitirmiş bulunuyoruz. Ancak her bitiş yeni bir başlangıcı beraberinde getirir. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki, gelecek geçmiş üzerine kurulur. Geçmişini iyi bilen, geçmişini sağlam temellere oturtan, geçmişiyle korkusuzca yüzleşen ve hatalardan ders çıkarıp geleceğe ulaşan bireyler geleceğin de sahipleri olmaktadırlar.

Elbette bir insan üç beş rakamla ölçülemeyecek bir değerdir; ancak alacağınız karneler, sizin emeklerinize biçilmiş birer karşılıktır. İşte bu sayede kendinizi değerlendirecek ve geleceğinizi daha güzel bir şekilde inşa edeceksiniz. Şunu da belirtmek gerekir ki notlarınız ne olursa olsun hepiniz bizim için ayrı birer değersiniz.

1.dönemi bu sözler ışığında değerlendirmeniz ve yılsonunda ailenizi ve bizi sevindirecek ilim ve ahlak seviyelerine gelmeniz dileğiyle. Bir dönem boyunca başarılı olmak için çaba gösteren sevgili öğrencilerimize, öğrencilerini en iyi şekilde yetiştirmek için çalışan değerli öğretmenlerimize teşekkür ediyor ve hepinize iyi tatiller diliyoruz.


Fotoğraf GalerisiDİĞER HABERLER