0362 431 98 00

Hakkımızda

Hakkımızda

Özgün ve genişletilmiş eğitim ortamı, araştırma ve sorgulamaya dayanan; yenilikçi, yaratıcı öğretim yaklaşımlarıyla öğrencilerinin düşünsel ve üretken güçlerini tam anlamıyla harekete geçiriyoruz.

 

Okul mantığına bir başka boyut kazandırarak Anasınıfından başlayarak öğrencinizin tüm hobilerini yaparken aynı zamanda üniversiteye de hazırlanabileceğini tüm Samsun'a göstermekte kararlıyım. Öğrencinizin Türkiye ve yurtdışında üniversiteye hazırlanma yolculuğunda sizlerin yanında olmaya talibim. Bu yolculuğunuzun profesyonel ellerde nasıl taçlanabileceği herkes tarafından bilinmektedir.Yolculuğunuzun size ve çocuğunuza umutlu bir gelecek sunması dilekleriyle…

 

 

YÜKSELİMDE VİZYON

Ulu Önder atamızın İlke ve İnkılapları Doğrultusunda Geleneksel Kültürünü Özümsemiş, Cumhuriyetin Değerlerini Önemsemiş, Çağdaş ve Evrensel Kimlikli Bireyler yetiştirmek.


Y üzyılın beklentisini karşılayacak bilgi ve beceri donanımına sahip

Ü lkemizin gelişimine katkı sağlayacak proje ve çözüm üretebilen

K alite bilinci yüksek, nitelikli, düşünme becerileri gelişmiş.

S anat,spor ve kültürel alanda gelişime açık ve yetkin

E tik değerleri önemsemiş,insan haklarına saygılı

L iderlik bilgi ve becerilerini geliştirmeye açık, ekip ruhuna sahip

İ lkeli, bilgili, dengeli, düşünen duyarlı, açık görüşlü, risk alabilen

M enfaatlerini ülke menfaatlerinin gerisinde tutabilen


Neden Yükselim Koleji?

Yükselim Koleji deneyimli kadrosu, ödünsüz disiplin anlayışı ve akademik bilgisi ile hayallerinizdeki üniversite sandığınızdan daha yakın. Yükselim'in disiplin anlayışı ve özgün eğitim modelleriyle lise çağına gelen öğrencilerimiz için, artık başarı olağan bir sonuç haline gelir. Çünkü disiplinli çalışmayı alışkanlık haline getirmiş bir öğrenci için sadece hedef belirlemek, hedefe ulaşmak için yeterlidir.

Yükselim Koleji kadrosu, deneyimlerinin ışığında oluşturduğu disiplin anlayışını taviz vermeden uygular. Bu disiplinin temelinde var olan kural da dersin derste dinlenmesi ve eksiklerin anında giderilmesidir. Böylelikle sınavların sürpriz sonuçları ortadan kalkar; çocuklar, kendini bilerek ve değerlendirerek, hedeflerine doğru emin adımlarla ilerler.

Yükselim Kolejin'de tam bilgi donanımlı, özbenliği gelişmiş, problem çözme ve karar verme becerisi yüksek, araştırmacı bireyler yetiştirmek temel hedefimizdir.